R 665 „Jakub Krčín“ | |
Řazení vlaku: 242 + A/B/D/W + 2xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 10.03 | 3 | ||
Nepomuk | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 10.50 | 10.52 | 4 | ||
Strakonice | 11.04 | 11.07 | 3 | ||
Ražice | 11.17 | 11.18 | 3 | ||
Protivín | 11.24 | 11.26 | 3 | ||
Číčenice | 11.32 | 11.33 | 3 | ||
České Budějovice | 11.56 | 12.08 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.42 | 12.43 | 3 | ||
Kardašova Řečice | 12.57 | 13.00 | 3 | ||
Jindřichův Hradec | 13.14 | 13.16 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 13.38 | 13.38 | 1 | ||
Horní Cerekev | 13.56 | 13.59 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 14.15 | 14.16 | 4 | ||
Jihlava město | 14.30 | 14.30 | 2 | ||
Jihlava | 14.34 | 14.40 | 2 | ||
Okříšky | 15.08 | 15.10 | 1/2 | ||
Třebíč | 15.23 | 15.27 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.49 | 15.51 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.37 | 0.00 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci