R 661 „Rožmberk“ | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBp282 + B255 + BDbmsee448 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 14.03 | 3 | ||
Nepomuk | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 14.50 | 14.52 | 4 | ||
Strakonice | 15.04 | 15.07 | 3 | ||
Ražice | 15.17 | 15.18 | 3 | ||
Protivín | 15.24 | 15.26 | 3 | ||
Číčenice | 15.32 | 15.33 | 3 | ||
České Budějovice | 15.56 | 16.08 | 3 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 16.18 | 16.18 | |||
Veselí nad Lužnicí | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Kardašova Řečice | 16.57 | 17.00 | 2 | ||
Jindřichův Hradec | 17.14 | 17.16 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 17.38 | 17.38 | 1 | ||
Horní Cerekev | 17.56 | 17.59 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 18.15 | 18.16 | 4 | ||
Jihlava město | 18.30 | 18.30 | 2 | ||
Jihlava | 18.34 | 18.40 | 2 | ||
Okříšky | 19.08 | 19.10 | 1/2 | ||
Třebíč | 19.23 | 19.27 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 19.49 | 19.51 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 20.45 | 21.02 | I | ||
Vyškov na Moravě | 21.39 | 21.41 | 3 | ||
Nezamyslice | 21.52 | 21.53 | 3 | ||
Kojetín | 22.07 | 22.08 | 3 | ||
Přerov | 22.24 | 22.27 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 22.44 | 22.45 | 3/2 | ||
Suchdol nad Odrou | 22.57 | 22.58 | 2 | ||
Studénka | 23.06 | 23.07 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 23.17 | 23.20 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 23.27 | 23.29 | |||
Bohumín | 23.37 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci