R 607 „Ohře“ | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 + WLABmee62 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 0.00 | 16.14 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.26 | 16.27 | 3 | ||
Sokolov | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Chodov | 16.52 | 16.53 | 4 | ||
Karlovy Vary | 17.04 | 17.06 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.19 | 17.20 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Chomutov | 17.58 | 18.00 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 18.02 | 18.03 | |||
Jirkov zastávka | 18.06 | 18.07 | |||
Most | 18.20 | 18.22 | 3 | ||
Bílina | 18.32 | 18.33 | 1 | ||
Duchcov | 18.39 | 18.40 | |||
Teplice v Čechách | 18.48 | 18.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.08 | 19.14 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 20.18 | 20.20 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.30 | 0.00 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci