Os 5600/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 4.24 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.51 | 5.03 | 2 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.27 | 4.28 | 3 | ||
Hradec Králové zastávka | 5.06 | 5.07 | |||
Pardubice-Semtín | 4.30 | 4.31 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.09 | 5.09 | 2 | ||
Stéblová | 4.35 | 4.35 | 1 | ||
Blešno | 5.14 | 5.14 | |||
Čeperka | 4.38 | 4.39 | |||
Třebechovice pod Orebem | 5.17 | 5.18 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 4.43 | 4.45 | 2 | ||
Petrovice nad Orlicí | 5.23 | 5.23 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.51 | 0.00 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 5.27 | 5.32 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 5.36 | 5.36 | |||
Borohrádek | 5.39 | 5.39 | |||
Čermná nad Orlicí | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Plchůvky | 5.47 | 5.47 | |||
Újezd u Chocně | 5.49 | 5.50 | 3 | ||
Choceň | 5.56 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster