Os 5052 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 0.00 | 13.46 | 2 | ||
Sruby | 13.49 | 13.49 | |||
Dobříkov u Chocně | 13.51 | 13.52 | |||
Zámrsk | 13.54 | 13.54 | 2 | ||
Sedlíšťka | 13.57 | 13.58 | |||
Uhersko | 14.02 | 14.02 | 2 | ||
Moravany | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Kostěnice | 14.10 | 14.11 | 1/3 | ||
Pardubice-Pardubičky | 14.16 | 14.16 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster