Os 4414 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 + 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 19.46 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.50 | 19.54 | 6 | ||
Troubsko | 20.01 | 20.01 | |||
Střelice | 20.06 | 20.06 | 1 | ||
Radostice | 20.10 | 20.10 | |||
Silůvky | 20.15 | 20.15 | 3 | ||
Moravské Bránice | 20.21 | 20.25 | 3 | ||
Moravský Krumlov | 20.36 | 20.37 | 1 | ||
Rakšice | 20.41 | 20.42 | 2 | ||
Bohutice | 20.46 | 20.47 | |||
Miroslav | 20.54 | 20.54 | 2 | ||
Dolenice | 20.57 | 20.57 | |||
Břežany | 21.02 | 21.02 | |||
Pravice | 21.06 | 21.06 | |||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 21.11 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci