R 352 „Jan Hus“ | |
Řazení vlaku: 363 + Aimz541.5 + 3xBimz548.7 + Bc833 + B249 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 13.11 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 13.18 | 13.19 | 3 | ||
Beroun | 13.47 | 13.48 | 2 | ||
Hořovice | 14.08 | 14.09 | 4 | ||
Rokycany | 14.30 | 14.31 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.50 | 15.00 | 1v | ||
Domažlice | 15.44 | 15.46 | 5 | ||
Furth im Wald | 16.11 | 16.21 | 1 | ||
Cham (Oberpf) | 16.34 | 16.35 | 3 | ||
Schwandorf | 17.03 | 17.04 | 1 | ||
Amberg | 17.20 | 17.21 | 2 | ||
Nürnberg Hbf | 18.09 | 0.00 | 18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci