Os 3231 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 0.00 | 14.32 | 2 | ||
Prosenice | 14.37 | 14.38 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 14.40 | 14.40 | |||
Lipník nad Bečvou | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Drahotuše | 14.51 | 14.51 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 14.57 | 14.59 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 15.04 | 15.05 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 15.07 | 15.08 | |||
Černotín | 15.10 | 15.10 | |||
Špičky | 15.14 | 15.14 | |||
Milotice nad Bečvou | 15.16 | 15.17 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 15.19 | 15.20 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 15.25 | 15.25 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 15.30 | 15.37 | 3 | ||
Brňov | 15.41 | 15.41 | |||
Bystřička | 15.44 | 15.44 | |||
Jablůnka | 15.49 | 15.49 | 4 | ||
Vsetín | 15.55 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci