Os 3212 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střelná | 15.12 | 15.13 | |||
Horní Lideč | 15.17 | 15.38 | 5 | ||
Lidečko ves | 15.40 | 15.41 | |||
Lidečko | 15.44 | 15.44 | |||
Lužná u Vsetína | 15.47 | 15.47 | |||
Valašská Polanka | 15.50 | 15.50 | 3 | ||
Leskovec | 15.54 | 15.54 | |||
Vsetín | 16.00 | 16.12 | 4 | ||
Jablůnka | 16.17 | 16.18 | 3 | ||
Bystřička | 16.22 | 16.23 | |||
Brňov | 16.26 | 16.26 | |||
Valašské Meziříčí | 16.31 | 16.37 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 16.41 | 16.42 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 16.47 | 16.47 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 16.50 | 16.50 | |||
Špičky | 16.52 | 16.52 | |||
Černotín | 16.56 | 16.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 16.59 | 17.00 | |||
Hranice na Moravě město | 17.02 | 17.03 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 17.09 | 0.00 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci