Os 3206 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Střelná | 0.00 | 13.03 | |||
Horní Lideč | 13.07 | 13.08 | 5 | ||
Lidečko ves | 13.10 | 13.11 | |||
Lidečko | 13.14 | 13.14 | |||
Lužná u Vsetína | 13.17 | 13.17 | |||
Valašská Polanka | 13.20 | 13.20 | 3 | ||
Leskovec | 13.24 | 13.24 | |||
Vsetín | 13.30 | 13.47 | 4 | ||
Jablůnka | 13.52 | 13.53 | 3 | ||
Bystřička | 13.57 | 13.58 | |||
Brňov | 14.01 | 14.01 | |||
Valašské Meziříčí | 14.07 | 14.09 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 14.13 | 14.13 | 1 | ||
Hustopeče nad Bečvou | 14.19 | 14.19 | 2 | ||
Milotice nad Bečvou | 14.22 | 14.22 | |||
Špičky | 14.25 | 14.25 | |||
Černotín | 14.29 | 14.29 | |||
Teplice nad Bečvou | 14.31 | 14.32 | |||
Hranice na Moravě město | 14.34 | 14.35 | 4 | ||
Hranice na Moravě | 14.41 | 0.00 | 3/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci