Os 3205 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 0.00 | 10.22 | 2 | ||
Němčice nad Hanou | 10.26 | 10.28 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 10.30 | 10.30 | |||
Kojetín | 10.34 | 10.35 | 3 | ||
Chropyně | 10.40 | 10.41 | 5 | ||
Věžky | 10.45 | 10.46 | 1 | ||
Přerov | 10.52 | 10.58 | 2 | ||
Prosenice | 11.03 | 11.04 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 11.06 | 11.06 | |||
Lipník nad Bečvou | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Drahotuše | 11.17 | 11.17 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 11.23 | 11.30 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 11.36 | 11.37 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 11.39 | 11.40 | |||
Černotín | 11.42 | 11.43 | |||
Špičky | 11.47 | 11.47 | |||
Milotice nad Bečvou | 11.49 | 11.50 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 11.52 | 11.53 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 11.58 | 11.58 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 12.03 | 12.05 | 3 | ||
Brňov | 12.09 | 12.09 | |||
Bystřička | 12.12 | 12.13 | |||
Jablůnka | 12.18 | 12.18 | 4 | ||
Vsetín | 12.24 | 12.29 | 5 | ||
Leskovec | 12.34 | 12.34 | |||
Valašská Polanka | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 12.41 | 12.41 | |||
Lidečko | 12.43 | 12.43 | |||
Lidečko ves | 12.46 | 12.47 | |||
Horní Lideč | 12.50 | 12.51 | 4 | ||
Střelná | 12.55 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci