Os 28411 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 0.00 | 12.01 | 2 | ||
Bechyně zastávka | 12.05 | 12.05 | |||
Bežerovice | 12.09 | 12.09 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 12.14 | 12.15 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 12.19 | 12.19 | |||
Všechlapy | 12.22 | 12.22 | |||
Třebelice | 12.24 | 12.24 | |||
Čenkov u Malšic | 12.27 | 12.27 | |||
Malšice | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Libějice | 12.35 | 12.35 | |||
Slapy | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Horky u Tábora | 12.41 | 12.41 | |||
Tábor | 12.50 | 0.00 | bechyňské/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci