Os 19908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 14.56 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 15.01 | 15.01 | |||
Praha-Holyně | 15.05 | 15.05 | |||
Praha-Řeporyje | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Zbuzany | 15.13 | 15.13 | |||
Rudná u Prahy | 15.18 | 15.18 | 4 | ||
Nučice | 15.23 | 15.27 | 2 | ||
Nučice zastávka | 15.30 | 15.30 | |||
Loděnice | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Beroun | 15.50 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci