Os 19900 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 5.26 | 3 | ||
Praha-Hlubočepy | 5.31 | 5.31 | |||
Praha-Holyně | 5.35 | 5.35 | |||
Praha-Řeporyje | 5.39 | 5.40 | 2 | ||
Zbuzany | 5.43 | 5.43 | |||
Rudná u Prahy | 5.48 | 5.48 | 4 | ||
Nučice | 5.53 | 5.57 | 2 | ||
Nučice zastávka | 6.00 | 6.00 | |||
Loděnice | 6.05 | 6.06 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 6.16 | 6.23 | 3 | ||
Beroun | 6.26 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci