Sp 1933 „Matthias Schönerer“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-s + 2xBmpz-l Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 18.15 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 18.18 | 18.18 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 18.28 | 18.30 | |||
Velešín město | 18.38 | 18.39 | |||
Velešín | 18.42 | 18.43 | |||
Kaplice | 18.50 | 18.51 | |||
Bujanov | 19.00 | 19.00 | |||
Pšenice | 19.03 | 19.03 | |||
Rybník | 19.08 | 19.10 | 1 | ||
Horní Dvořiště | 19.16 | 19.17 | |||
Summerau | 19.25 | 19.33 | 1 | ||
Freistadt [3] | 19.41 | 19.41 | 2 | ||
Lasberg - St. Oswald | 19.47 | 19.48 | 1 | ||
Kefermarkt | 19.51 | 19.51 | 2 | ||
Selker | 19.57 | 19.58 | 1 | ||
Pregarten | 20.02 | 20.03 | 1 | ||
Schloß Haus | 20.06 | 20.07 | 1 | ||
Gaisbach-Wartberg [3] | 20.09 | 20.10 | 2 | ||
Katsdorf | 20.15 | 20.16 | 1 | ||
Lungitz | 20.19 | 20.20 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen Hst | 20.24 | 20.25 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen | 20.26 | 20.27 | 2 | ||
Pulgarn | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Steyregg | 20.36 | 20.37 | 2 | ||
Linz Franckstraße | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Linz Hbf | 20.45 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci