R 1254 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 17.41 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Beroun | 18.17 | 18.18 | 2 | ||
Zdice | 18.29 | 18.30 | 6 | ||
Lochovice | 18.37 | 18.38 | 3 | ||
Jince | 18.46 | 18.46 | 3 | ||
Příbram | 18.59 | 19.00 | 3 | ||
Březnice | 19.16 | 19.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 19.25 | 19.26 | 3 | ||
Čimelice | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Čížová | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Písek | 19.57 | 19.59 | 4 | ||
Protivín | 20.13 | 20.15 | 3 | ||
Číčenice | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Zliv | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
České Budějovice | 20.45 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci