R 1253 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 0.00 | 15.08 | 3 | ||
Zliv | 15.20 | 15.21 | 1/2 | ||
Číčenice | 15.34 | 15.35 | 2 | ||
Protivín | 15.41 | 15.43 | 3 | ||
Písek | 15.56 | 15.58 | 3 | ||
Čížová | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Čimelice | 16.24 | 16.24 | 2 | ||
Mirovice | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Březnice | 16.41 | 16.42 | 1/2 | ||
Příbram | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Jince | 17.11 | 17.12 | 3 | ||
Lochovice | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Zdice | 17.29 | 17.30 | 5 | ||
Beroun | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 18.12 | 18.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.20 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci