R 1241 | |
Řazení vlaku: 749 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 0.00 | 5.42 | 1/2 | ||
Příbram | 5.59 | 6.00 | 3 | ||
Jince | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Lochovice | 6.20 | 6.21 | 3 | ||
Zdice | 6.29 | 6.30 | 5 | ||
Beroun | 6.42 | 6.43 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 7.12 | 7.13 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.20 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci