Os 3270 | |
Řazení vlaku: 162 + Bdtmee + Bdgtmee + Bdtmee Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 6.24 | 0.00 | 5 | ||
Žilina | 0.00 | 4.51 | |||
Horný Hričov | 4.59 | 5.00 | |||
Dolný Hričov | 5.02 | 5.03 | |||
Bytča | 5.10 | 5.11 | |||
Predmier | 5.13 | 5.14 | |||
Plevník-Drienové | 5.18 | 5.18 | |||
Považská Teplá | 5.22 | 5.23 | |||
Považská Bystrica | 5.28 | 5.29 | 1. | ||
Milochov | 5.34 | 5.34 | |||
Nosice | 5.38 | 5.39 | |||
Púchov | 5.42 | 5.48 | |||
Púchov závody | 5.51 | 5.52 | |||
Púchov zastávka | 5.54 | 5.54 | |||
Dohňany | 5.58 | 5.58 | |||
Zariečie | 6.02 | 6.03 | |||
Lúky pod Makytou | 6.06 | 6.07 | |||
Lysá pod Makytou | 6.10 | 6.10 | |||
Strelenka | 6.15 | 6.15 | |||
Střelná | 6.19 | 6.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci