Os 9962 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 23.17 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 22.26 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 22.33 | 22.34 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 22.39 | 22.40 | |||
Praha-Radotín | 22.43 | 22.43 | 2 | ||
Černošice | 22.48 | 22.48 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.50 | 22.51 | |||
Všenory | 22.53 | 22.54 | |||
Dobřichovice | 22.56 | 22.56 | 2 | ||
Řevnice | 23.00 | 23.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 23.03 | 23.04 | 2 | ||
Karlštejn | 23.07 | 23.08 | 1/2 | ||
Srbsko | 23.11 | 23.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci