Os 9945 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.40 | 0.00 | 1/1 | ||
Beroun | 0.00 | 16.48 | 3 | ||
Srbsko | 16.53 | 16.53 | |||
Karlštejn | 16.57 | 16.57 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 17.01 | 17.01 | 1/4 | ||
Řevnice | 17.04 | 17.05 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 17.08 | 17.09 | 1/3 | ||
Všenory | 17.11 | 17.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 17.14 | 17.14 | |||
Černošice | 17.16 | 17.17 | |||
Praha-Radotín | 17.21 | 17.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 17.25 | 17.26 | |||
Praha-Smíchov | 17.32 | 17.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci