R 896 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.38 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 14.59 | 2 | ||
Zdice | 15.08 | 15.10 | 3 | ||
Jince | 15.26 | 15.27 | 3 | ||
Příbram | 15.39 | 15.40 | 3 | ||
Březnice | 15.59 | 16.01 | 1/3 | ||
Mirovice | 16.10 | 16.10 | 3 | ||
Čimelice | 16.17 | 16.18 | 2 | ||
Čížová | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Písek zastávka | 16.40 | 16.41 | |||
Písek | 16.43 | 16.45 | 4 | ||
Protivín | 16.59 | 17.03 | 3 | ||
Číčenice | 17.10 | 17.11 | 3 | ||
Zliv | 17.23 | 17.25 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci