R 893 „Bezdrev“ | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBmx765 + Ddax784 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 19.49 | 0.00 | 2 | ||
České Budějovice | 0.00 | 14.26 | 3 | ||
Zliv | 14.40 | 14.41 | 1/2 | ||
Číčenice | 14.51 | 14.52 | 2 | ||
Protivín | 14.58 | 15.00 | 3 | ||
Písek | 15.13 | 15.14 | 4 | ||
Písek zastávka | 15.16 | 15.17 | |||
Čížová | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Čimelice | 15.40 | 15.41 | 2 | ||
Mirovice | 15.48 | 15.49 | 3 | ||
Březnice | 15.58 | 16.01 | 1/2 | ||
Příbram | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Jince | 16.35 | 16.36 | 3 | ||
Zdice | 16.54 | 16.55 | 4 | ||
Beroun | 17.03 | 17.12 | 3 | ||
Zbečno | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 17.39 | 17.40 | 2 | ||
Křivoklát | 17.43 | 17.44 | |||
Rakovník | 17.58 | 18.00 | 4 | ||
Kounov | 18.25 | 18.26 | |||
Domoušice | 18.36 | 18.36 | 3 | ||
Louny střed | 19.01 | 19.01 | |||
Louny | 19.04 | 19.15 | 3 | ||
Obrnice | 19.42 | 19.43 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci