R 856 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBp282 + B255 + BDs450 + Ds952 + AB349 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 21.52 | 0.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 19.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 19.23 | 19.24 | 3 | ||
Beroun | 19.53 | 19.54 | 2 | ||
Hořovice | 20.08 | 20.10 | 4 | ||
Zbiroh | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Rokycany | 20.33 | 20.35 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.54 | 21.02 | 1v | ||
Plzeň zastávka | 21.04 | 21.05 | |||
Dobřany | 21.16 | 21.17 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 21.21 | 21.22 | 1 | ||
Přeštice | 21.28 | 21.29 | 3 | ||
Lužany | 21.33 | 21.33 | |||
Borovy | 21.36 | 21.36 | |||
Švihov u Klatov | 21.43 | 21.43 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci