Os 8515 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Dvořiště | 23.46 | 0.00 | |||
České Budějovice | 0.00 | 22.40 | 3 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 22.43 | 22.43 | |||
Včelná | 22.49 | 22.49 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | 22.52 | 22.52 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 22.56 | 22.56 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | 23.00 | 23.00 | |||
Holkov | 23.04 | 23.04 | 4 | ||
Velešín město | 23.07 | 23.07 | |||
Velešín | 23.10 | 23.11 | |||
Výheň | 23.16 | 23.16 | |||
Kaplice | 23.19 | 23.19 | |||
Omlenice | 23.26 | 23.26 | |||
Bujanov | 23.30 | 23.30 | |||
Pšenice | 23.33 | 23.33 | |||
Rybník | 23.38 | 23.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci