Os 8359 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 20.58 | 0.00 | 3 | ||
Tábor | 0.00 | 19.17 | 2 | ||
Smyslov | 19.23 | 19.23 | |||
Dobronice u Chýnova | 19.26 | 19.26 | |||
Chýnov | 19.30 | 19.31 | 2 | ||
Pořín | 19.37 | 19.37 | |||
Obrataň | 19.44 | 19.44 | 2 | ||
Šimpach | 19.46 | 19.46 | |||
Pacov | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Leskovice | 19.59 | 20.00 | |||
Nová Cerekev | 20.04 | 20.04 | 3 | ||
Vlásenice | 20.09 | 20.09 | |||
Pelhřimov | 20.17 | 20.33 | 2 | ||
Rynárec | 20.36 | 20.36 | |||
Zajíčkov | 20.41 | 20.41 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Nová Buková | 20.49 | 20.49 | |||
Hříběcí | 20.53 | 20.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci