Os 8312 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 23.25 | 0.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 21.48 | 3 | ||
Doňov | 21.56 | 21.56 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 22.03 | 22.04 | 2 | ||
Mnich | 22.07 | 22.07 | |||
Děbolín | 22.14 | 22.14 | |||
Jindřichův Hradec | 22.19 | 22.40 | 2 | ||
Rodvínov | 22.47 | 22.47 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 22.50 | 22.50 | 2 | ||
Bednárec | 22.53 | 22.53 | |||
Bednáreček | 22.59 | 22.59 | |||
Popelín | 23.02 | 23.02 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 23.06 | 23.06 | 1 | ||
Horní Vilímeč | 23.11 | 23.11 | |||
Jihlávka | 23.15 | 23.16 | 2 | ||
Horní Ves | 23.21 | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci