Os 8309 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 12.08 | 0.00 | 3 | ||
Horní Cerekev | 0.00 | 10.37 | 3 | ||
Horní Ves | 10.40 | 10.40 | |||
Jihlávka | 10.46 | 10.46 | 2 | ||
Horní Vilímeč | 10.51 | 10.51 | |||
Počátky-Žirovnice | 10.56 | 10.56 | 1 | ||
Popelín | 11.00 | 11.00 | 3 | ||
Bednáreček | 11.03 | 11.04 | |||
Bednárec | 11.09 | 11.10 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 11.13 | 11.14 | 2 | ||
Rodvínov | 11.17 | 11.17 | |||
Jindřichův Hradec | 11.24 | 11.35 | 2 | ||
Děbolín | 11.40 | 11.40 | |||
Mnich | 11.48 | 11.48 | |||
Kardašova Řečice | 11.51 | 11.52 | 2 | ||
Doňov | 11.59 | 11.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci