Os 8306 | |
Řazení vlaku: 210 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 16.20 | 0.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 0.00 | 14.10 | 3 | ||
Doňov | 14.18 | 14.18 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 14.25 | 14.26 | 3 | ||
Mnich | 14.29 | 14.29 | |||
Děbolín | 14.36 | 14.37 | |||
Jindřichův Hradec | 14.42 | 15.23 | 2 | ||
Rodvínov | 15.30 | 15.30 | |||
Jarošov nad Nežárkou | 15.34 | 15.37 | 1 | ||
Bednárec | 15.40 | 15.41 | |||
Bednáreček | 15.46 | 15.47 | |||
Popelín | 15.50 | 15.50 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Horní Vilímeč | 15.59 | 16.00 | |||
Jihlávka | 16.04 | 16.10 | 2 | ||
Horní Ves | 16.16 | 16.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci