Os 7855 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 23.59 | 0.00 | 3 | ||
Zbiroh | 0.00 | 23.31 | 3 | ||
Cerhovice | 23.34 | 23.34 | |||
Hořovice | 23.38 | 23.39 | 4 | ||
Praskolesy | 23.43 | 23.43 | |||
Stašov | 23.46 | 23.46 | |||
Zdice | 23.49 | 23.49 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 23.52 | 23.52 | |||
Králův Dvůr | 23.55 | 23.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci