Os 7822 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + Bt283 + Bt278 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.42 | 0.00 | 1v | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 19.53 | 3 | ||
Beroun | 20.22 | 20.23 | 2 | ||
Králův Dvůr | 20.26 | 20.27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 20.29 | 20.29 | |||
Zdice | 20.33 | 20.34 | 6 | ||
Stašov | 20.37 | 20.37 | |||
Praskolesy | 20.40 | 20.40 | |||
Hořovice | 20.44 | 20.45 | 4 | ||
Cerhovice | 20.50 | 20.51 | |||
Zbiroh | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Kařízek | 20.59 | 21.00 | 1/1 | ||
Mýto | 21.03 | 21.03 | |||
Holoubkov | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Svojkovice | 21.10 | 21.11 | |||
Rokycany | 21.15 | 21.17 | 3 | ||
Klabava | 21.21 | 21.21 | |||
Ejpovice | 21.23 | 21.24 | |||
Dýšina-Horomyslice | 21.26 | 21.27 | |||
Chrást u Plzně | 21.29 | 21.30 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 21.37 | 21.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci