Os 7818 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.42 | 0.00 | 2v | ||
Beroun | 0.00 | 17.23 | 2 | ||
Králův Dvůr | 17.26 | 17.27 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 17.29 | 17.29 | |||
Zdice | 17.33 | 17.34 | 6 | ||
Stašov | 17.37 | 17.37 | |||
Praskolesy | 17.40 | 17.40 | |||
Hořovice | 17.44 | 17.45 | 4 | ||
Cerhovice | 17.50 | 17.51 | |||
Zbiroh | 17.55 | 17.56 | 2 | ||
Kařízek | 17.59 | 18.00 | 1/1 | ||
Mýto | 18.03 | 18.03 | |||
Holoubkov | 18.06 | 18.07 | 3 | ||
Svojkovice | 18.10 | 18.11 | |||
Rokycany | 18.15 | 18.17 | 3 | ||
Klabava | 18.21 | 18.21 | |||
Ejpovice | 18.23 | 18.24 | |||
Dýšina-Horomyslice | 18.26 | 18.27 | |||
Chrást u Plzně | 18.29 | 18.30 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 18.37 | 18.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci