Os 7805 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 10.39 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 9.20 | 2A | ||
Plzeň-Doubravka | 9.24 | 9.25 | |||
Chrást u Plzně | 9.32 | 9.33 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 9.35 | 9.35 | |||
Ejpovice | 9.38 | 9.38 | |||
Klabava | 9.40 | 9.41 | |||
Rokycany | 9.44 | 9.46 | 4 | ||
Svojkovice | 9.51 | 9.51 | |||
Holoubkov | 9.55 | 9.55 | 4 | ||
Mýto | 9.58 | 9.59 | |||
Kařízek | 10.02 | 10.02 | 2 | ||
Zbiroh | 10.06 | 10.07 | 3 | ||
Cerhovice | 10.10 | 10.11 | |||
Hořovice | 10.15 | 10.16 | 3 | ||
Praskolesy | 10.20 | 10.20 | |||
Stašov | 10.23 | 10.24 | |||
Zdice | 10.27 | 10.28 | 5 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 10.31 | 10.32 | |||
Králův Dvůr | 10.34 | 10.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci