Os 7743 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 0.00 | 0.00 | 4 | ||
Beroun | 0.00 | 23.09 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 23.11 | 23.12 | 2 | ||
Hýskov | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Nižbor | 23.21 | 23.21 | 2 | ||
Žloukovice | 23.25 | 23.25 | |||
Račice nad Berounkou | 23.28 | 23.28 | |||
Zbečno | 23.31 | 23.31 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 23.34 | 23.34 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 23.39 | 23.39 | |||
Křivoklát | 23.42 | 23.42 | |||
Městečko u Křivoklátu | 23.45 | 23.45 | |||
Pustověty | 23.48 | 23.48 | |||
Lašovice | 23.51 | 23.52 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 23.55 | 23.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci