Os 7727 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax781 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.58 | 0.00 | |||
Beroun | 0.00 | 8.56 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 8.58 | 8.58 | |||
Hýskov | 9.03 | 9.04 | 2 | ||
Nižbor | 9.08 | 9.09 | 2 | ||
Žloukovice | 9.14 | 9.14 | |||
Račice nad Berounkou | 9.18 | 9.18 | |||
Zbečno | 9.21 | 9.22 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 9.25 | 9.25 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Křivoklát | 9.35 | 9.36 | |||
Městečko u Křivoklátu | 9.39 | 9.39 | 2 | ||
Pustověty | 9.44 | 9.44 | |||
Lašovice | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 9.51 | 9.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci