Os 6616 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 22.27 | 0.00 | 1/2 | ||
Liberec | 0.00 | 20.51 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Ostašov | 21.01 | 21.01 | |||
Karlov pod Ještědem | 21.05 | 21.08 | 2 | ||
Kryštofovo Údolí | 21.13 | 21.13 | |||
Novina | 21.16 | 21.16 | |||
Křižany | 21.20 | 21.29 | 1 | ||
Zdislava | 21.34 | 21.34 | |||
Rynoltice | 21.39 | 21.40 | 2 | ||
Lvová | 21.44 | 21.44 | |||
Jablonné v Podještědí | 21.48 | 21.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 21.52 | 21.53 | |||
Brniště | 21.56 | 21.57 | 2 | ||
Velký Grunov | 21.59 | 21.59 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 22.02 | 22.03 | |||
Mimoň | 22.06 | 22.07 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 22.14 | 22.14 | |||
Zákupy | 22.16 | 22.17 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 22.19 | 22.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci