Os 6611 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 17.20 | 0.00 | 3a | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 15.45 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 15.51 | 15.51 | |||
Zákupy | 15.54 | 15.55 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 15.57 | 15.57 | |||
Mimoň | 16.04 | 16.08 | 3 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 16.11 | 16.11 | |||
Velký Grunov | 16.14 | 16.14 | |||
Brniště | 16.17 | 16.17 | 2 | ||
Velký Valtinov | 16.21 | 16.21 | |||
Jablonné v Podještědí | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Lvová | 16.30 | 16.30 | |||
Rynoltice | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Zdislava | 16.41 | 16.41 | |||
Křižany | 16.45 | 16.53 | 1 | ||
Novina | 16.56 | 16.57 | |||
Kryštofovo Údolí | 16.59 | 16.59 | |||
Karlov pod Ještědem | 17.04 | 17.07 | 2 | ||
Ostašov | 17.10 | 17.11 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 17.13 | 17.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci