Os 6606 | |
Řazení vlaku: 714 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 12.27 | 0.00 | 1/3 | ||
Liberec | 0.00 | 10.51 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 10.57 | 10.58 | 3 | ||
Ostašov | 11.01 | 11.01 | |||
Karlov pod Ještědem | 11.05 | 11.08 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 11.13 | 11.13 | |||
Novina | 11.16 | 11.16 | |||
Křižany | 11.20 | 11.29 | 2 | ||
Zdislava | 11.34 | 11.34 | |||
Rynoltice | 11.39 | 11.40 | 2 | ||
Lvová | 11.44 | 11.44 | |||
Jablonné v Podještědí | 11.48 | 11.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 11.52 | 11.53 | |||
Brniště | 11.56 | 11.57 | 2 | ||
Velký Grunov | 11.59 | 11.59 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 12.02 | 12.03 | |||
Mimoň | 12.06 | 12.07 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 12.14 | 12.14 | |||
Zákupy | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 12.19 | 12.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci