Os 6600 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.16 | 0.00 | 1/3 | ||
Liberec | 0.00 | 4.50 | 3 | ||
Křižany | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Zdislava | 5.13 | 5.13 | |||
Rynoltice | 5.19 | 5.19 | 2 | ||
Lvová | 5.23 | 5.23 | |||
Jablonné v Podještědí | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Velký Valtinov | 5.32 | 5.32 | |||
Brniště | 5.35 | 5.39 | 2 | ||
Velký Grunov | 5.42 | 5.42 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 5.45 | 5.45 | |||
Mimoň | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 5.56 | 5.56 | |||
Zákupy | 5.58 | 6.06 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 6.08 | 6.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci