R 614 | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + BDbmrsee447 + 3xB249 + A/B/D/W Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 19.41 | 0.00 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 0.00 | 15.36 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.39 | 16.45 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Duchcov | 17.10 | 17.11 | |||
Bílina | 17.18 | 17.19 | 2 | ||
Most | 17.29 | 17.31 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 17.43 | 17.44 | |||
Odb Chomutov město | 17.47 | 17.48 | |||
Chomutov | 17.51 | 17.53 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 18.02 | 18.03 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 18.08 | 18.09 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 18.47 | 18.50 | 2/2 | ||
Chodov | 19.00 | 19.01 | 4 | ||
Sokolov | 19.12 | 19.13 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 19.26 | 19.27 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci