R 605 „Ohře“ | |
Řazení vlaku: 363 + A151 + BDbmrsee447 + 4xB249 + WLABmee62 + WLABmee823 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 22.59 | 0.00 | 2 | ||
Cheb | 0.00 | 16.15 | 3 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Sokolov | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Chodov | 16.53 | 16.54 | 4 | ||
Karlovy Vary | 17.05 | 17.07 | 1/1 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.20 | 17.21 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 17.43 | 17.44 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Chomutov | 17.59 | 18.01 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 18.03 | 18.04 | |||
Jirkov zastávka | 18.07 | 18.08 | |||
Most | 18.21 | 18.23 | 3 | ||
Bílina | 18.33 | 18.34 | 1 | ||
Duchcov | 18.40 | 18.41 | |||
Teplice v Čechách | 18.49 | 18.50 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.08 | 19.15 | 2 | ||
Praha-Holešovice | 20.18 | 20.20 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.35 | 20.53 | 5 | ||
Kolín | 21.43 | 21.46 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 21.56 | 21.58 | 2/1 | ||
Čáslav | 22.06 | 22.08 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 22.19 | 22.20 | |||
Světlá nad Sázavou | 22.43 | 22.44 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci