Os 4411 | |
Řazení vlaku: 850 + 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 14.58 | 0.00 | V | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 0.00 | 13.32 | 1 | ||
Pravice | 13.37 | 13.37 | |||
Břežany | 13.41 | 13.41 | |||
Dolenice | 13.46 | 13.47 | |||
Miroslav | 13.50 | 13.55 | 1 | ||
Bohutice | 14.02 | 14.02 | |||
Rakšice | 14.07 | 14.08 | 2 | ||
Moravský Krumlov | 14.12 | 14.13 | 1 | ||
Moravské Bránice | 14.24 | 14.28 | 2 | ||
Silůvky | 14.34 | 14.34 | 3 | ||
Radostice | 14.38 | 14.38 | |||
Střelice | 14.42 | 14.43 | 2 | ||
Střelice dolní | 14.45 | 14.45 | |||
Brno-Horní Heršpice | 14.53 | 14.53 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci