Os 4207 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt278 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 9.33 | 0.00 | 3 | ||
Břeclav | 0.00 | 7.54 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 8.01 | 8.01 | |||
Moravská Nová Ves | 8.04 | 8.05 | 1/2 | ||
Lužice | 8.09 | 8.09 | 1/4 | ||
Hodonín | 8.13 | 8.15 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 8.19 | 8.19 | |||
Rohatec | 8.21 | 8.22 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Moravský Písek | 8.33 | 8.34 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 8.36 | 8.36 | |||
Nedakonice | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 8.43 | 8.44 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Huštěnovice | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Spytihněv | 8.56 | 8.56 | |||
Napajedla | 8.59 | 8.59 | 2/3 | ||
Otrokovice | 9.03 | 9.05 | 2/4 | ||
Tlumačov | 9.09 | 9.10 | 1 | ||
Záhlinice | 9.13 | 9.14 | |||
Hulín | 9.17 | 9.18 | 1/2 | ||
Břest | 9.21 | 9.22 | |||
Říkovice | 9.24 | 9.25 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 9.28 | 9.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci