Os 4206 | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 10.15 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 0.00 | 8.28 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 8.32 | 8.33 | |||
Říkovice | 8.36 | 8.36 | 2 | ||
Břest | 8.39 | 8.39 | |||
Hulín | 8.43 | 8.45 | 1/2 | ||
Záhlinice | 8.47 | 8.48 | |||
Tlumačov | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Otrokovice | 8.57 | 8.58 | 1/3 | ||
Napajedla | 9.02 | 9.02 | 1/2 | ||
Spytihněv | 9.05 | 9.05 | |||
Huštěnovice | 9.08 | 9.09 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.13 | 9.14 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 9.17 | 9.17 | |||
Nedakonice | 9.20 | 9.20 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 9.24 | 9.25 | |||
Moravský Písek | 9.27 | 9.31 | 1/3 | ||
Bzenec přívoz | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Rohatec | 9.41 | 9.43 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 9.45 | 9.45 | |||
Hodonín | 9.50 | 9.54 | 2 | ||
Lužice | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 10.02 | 10.03 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 10.06 | 10.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci