Os 3702/3 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 6.46 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 4.57 | 0.00 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 4.06 | 2 | ||
Huštěnovice | 4.10 | 4.11 | 2 | ||
Spytihněv | 4.14 | 4.14 | |||
Napajedla | 4.17 | 4.17 | 2/3 | ||
Otrokovice | 4.21 | 4.22 | 2/4 | ||
Tlumačov | 4.27 | 4.27 | 1 | ||
Záhlinice | 4.31 | 4.31 | |||
Hulín | 4.34 | 4.42 | 3/4 | ||
Břest | 4.45 | 4.46 | |||
Říkovice | 4.48 | 4.49 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 4.52 | 4.52 | |||
Přerov | 0.00 | 4.58 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 5.03 | 5.03 | |||
Brodek u Přerova | 5.06 | 5.07 | 1/2 | ||
Grygov | 5.11 | 5.12 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.17 | 5.20 | |||
Štěpánov | 5.27 | 5.28 | 2 | ||
Střeň | 5.32 | 5.32 | |||
Červenka | 5.37 | 5.44 | 2 | ||
Moravičany | 5.51 | 5.52 | 2 | ||
Mohelnice | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 6.01 | 6.02 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 6.09 | 6.11 | 2 | ||
Lupěné | 6.14 | 6.14 | |||
Hoštejn | 6.18 | 6.18 | 1 | ||
Tatenice | 6.22 | 6.23 | |||
Krasíkov | 6.25 | 6.25 | 2 | ||
Žichlínek | 6.28 | 6.28 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 6.31 | 6.32 | |||
Rudoltice v Čechách | 6.34 | 6.35 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 6.40 | 6.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci