Os 3700 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt278 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.51 | 0.00 | 1/2 | ||
Přerov | 0.00 | 6.58 | 2 | ||
Horní Moštěnice | 7.02 | 7.03 | |||
Říkovice | 7.06 | 7.06 | 2 | ||
Břest | 7.09 | 7.09 | |||
Hulín | 7.13 | 7.14 | 1/2 | ||
Záhlinice | 7.16 | 7.17 | |||
Tlumačov | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Otrokovice | 7.26 | 7.34 | 2/4 | ||
Napajedla | 7.39 | 7.39 | 1/2 | ||
Spytihněv | 7.42 | 7.42 | |||
Huštěnovice | 7.45 | 7.46 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci