Os 3281 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 19.46 | 0.00 | |||
Horní Lideč | 0.00 | 19.14 | 4 | ||
Střelná | 19.18 | 19.18 | |||
Strelenka | 19.22 | 19.22 | |||
Lysá pod Makytou | 19.26 | 19.27 | |||
Lúky pod Makytou | 19.29 | 19.30 | |||
Zariečie | 19.32 | 19.32 | |||
Dohňany | 19.36 | 19.37 | |||
Púchov zastávka | 19.40 | 19.41 | |||
Púchov závody | 19.43 | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci