Os 3263 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Púchov | 8.42 | 0.00 | |||
Vsetín | 0.00 | 7.34 | 5 | ||
Leskovec | 7.39 | 7.39 | |||
Valašská Polanka | 7.43 | 7.44 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 7.46 | 7.47 | |||
Lidečko | 7.49 | 7.50 | |||
Lidečko ves | 7.52 | 7.53 | |||
Horní Lideč | 7.56 | 8.09 | 4 | ||
Střelná | 8.13 | 8.14 | |||
Strelenka | 8.17 | 8.17 | |||
Lysá pod Makytou | 8.21 | 8.22 | |||
Lúky pod Makytou | 8.24 | 8.25 | |||
Zariečie | 8.28 | 8.28 | |||
Dohňany | 8.32 | 8.33 | |||
Púchov zastávka | 8.36 | 8.37 | |||
Púchov závody | 8.39 | 8.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci