Os 28416 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 19.55 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 19.07 | bechyňské | ||
Horky u Tábora | 19.15 | 19.15 | |||
Slapy | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Libějice | 19.22 | 19.22 | |||
Malšice | 19.26 | 19.28 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 19.31 | 19.31 | |||
Třebelice | 19.34 | 19.34 | |||
Všechlapy | 19.35 | 19.35 | |||
Bechyňská Smoleč | 19.39 | 19.39 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 19.43 | 19.44 | 2 | ||
Bežerovice | 19.49 | 19.49 | |||
Bechyně zastávka | 19.52 | 19.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci