Os 28403 | |
Řazení vlaku: 113 + Bdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.15 | 0.00 | bechyňské | ||
Bechyně | 0.00 | 5.27 | 2 | ||
Bechyně zastávka | 5.31 | 5.31 | |||
Bežerovice | 5.35 | 5.35 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 5.40 | 5.41 | 2 | ||
Bechyňská Smoleč | 5.45 | 5.45 | |||
Všechlapy | 5.48 | 5.48 | |||
Třebelice | 5.50 | 5.50 | |||
Čenkov u Malšic | 5.53 | 5.53 | |||
Malšice | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Libějice | 6.01 | 6.01 | |||
Slapy | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Horky u Tábora | 6.06 | 6.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci